Het was wederom een volle bak in De Nieuwe Doelen. Maar liefst 15 partijen werden er op vrijdagavond gespeeld. Ik zat met verbazing te kijken naar het bord naast mij. (Ik had beter meer naar mijn eigen bord moeten blijven kijken.) ‘Good old’ Herman van Stralen zette de één na de andere fantastische zet. Peter Stam had jammer genoeg geen schijn van kans tegen onze nestor. Proficiat Herman!

Henri Stouten en Ed hoes deelden de punten, daar was Henri het meest blij mee. Ed had Henri behoorlijk bij zijn ballen so to speak. Joshua Tobelem moest het onderspit delven tegen de altijd gevaarlijke Ryan Klokkers.

De langstdurende partij van de avond ging tussen Henk Keesman en Eugene Koomen. Henk begon onnauwkeurig en Eugene volgde daarna dit voorbeeld. Na een ingewikkeld eindspel met beiden nog een toren, dame en wat pionnen kon Henk zijn overwinning bijschrijven.