Vandaag 16 maart heeft de KNSB een nieuw bericht doen uitkomen over de gevolgen van het coronavirus. (zie hieronder).

Dit houdt in dat we sowieso tot en met 6 april geen interne, maar ook geen externe competitie hebben.

Geacht bestuur,

Gisteren, zondag 15 maart, heeft de overheid strengere maatregelen afgekondigd tegen de verspreiding van het coronavirus. Alle sportclubs dienen tot en met 6 april a.s. te sluiten. Wat eerst een advies was, is nu een verplichting geworden. Dat betekent dat alle activiteiten van uw club tot en met 6 april afgelast dienen te worden. 

Wij hebben ook een apart bericht gestuurd naar alle regionale bonden dat competities e.d. niet door kunnen gaan tot en met 6 april.

Als er ontwikkelingen zijn, dan informeren we u daar over.

Met vriendelijke groet,

Dharma Tjiam

Directeur