Alweer de een na laatste ronde van het seizoen 2021-2022 waarbij de kampioen van KTV nog steeds niet bekend is. Henk Keesman als koploper verdedigde zijn positie tegen Marco Groot. Henk stond een lange tijd een kwaliteit voor maar wist deze niet te verzilveren. Marco kwam goed terug en kon uiteindelijk tegen twaalven de overwinning bijschrijven. Hierdoor klom hij naar plaats 1 van de ranglijst. Cees van der Zee klom naar de tweede plaats door een overwinning op Jeroen Graaf. Op 13 mei(laatste ronde) zullen Marco en Cees uitmaken wie de kampioen van KTV 2021-2022 zal worden.

André Mantel won zijn partij met de zwarte stukken van Werner de Groot. Ivo Tamboer wist zijn tweede overwinning bij te schrijven door te winnen van Marit Vriend.

Let op 6 mei is er geen schaken, laatste ronde is op 13 mei.

20 mei vindt het snelschaaktoernooi plaats om het seizoen af te sluiten