Het was een rustige avond in de Nieuwe Doelen met schakers. Een aantal afzeggingen en het eerste team wat uitspeelde in Aartswoud zorgde ervoor dat er maar 9 partijen op de planning stonden. Het eerste team speelde een uitwedstrijd in Aartswoud waar zij met 3,5-4,5 de overwinning mee naar huis namen.

In de interne competitie waren er maar liefst 5 remises van de 9 partijen. Alex Brouwer won zijn partij wel tegen Axel Zee en naderde de nummer 1 positie op de ranglijst, hij kwam nog 1 punt te kort om de koppositie over te nemen van Henk Keesman. Het is trouwens wel dringen boven aan de lijst, de top 5 staan binnen 50 punten van elkaar.

Door de beperkende maatregelen voor de horeca, zij moeten de deuren sluiten om 20:00, is het niet mogelijk om voor de komende drie weken gebruik te maken van de Nieuwe Doelen op vrijdagavond.

Het bestuur gaat kijken welke alternatieven er zijn en komt hier in de loop van volgende week op terug. Houdt de site in de gaten voor verdere updates.