De 10e ronde werd alweer gespeeld, vorig jaar hadden we de interne competitie al in een eerder stadium moeten afsluiten vanwege de corona regels. Nu kunnen we gelukkig de schaakstukken elke vrijdag nog uit de doosjes halen. Ondanks dat de besmettingen oplopen is dit gelukkig nog mogelijk.

Alex Brouwer bewees maar weer dat hij niet onverdienstelijk in de top van het klassement staat. Hij speelde ditmaal gelijk tegen Vasco Metten. Ook Peter Stam staat goed in het klassement maar hij moest ditmaal zijn meerdere erkennen in Axel Zee. Daniel Verberne speelde knap gelijk tegen Henri Stouten en Alejandro van Dijk wist zijn partij tegen Jur Visser te winnen.

Met het spelen van de 10e ronde is de eerste periode afgerond en beginnen we aan aan de tweede periode waarbij we dus dezelfde tegenstanders weer tegen kunnen komen als in de eerste periode.