De dag na Sinterklaasavond werd de 14e ronde van de interne competitie gespeeld. De dag ervoor werden er waarschijnlijk nog kadootjes uitgedeeld, dit was 6 december wel anders. Er werd weer volop gestreden om de overwinning.

Henk Keesman speelde tegen de koploper Tom Balla. Hij zorgde ervoor dat Tom zijn eerste verliespartij van het seizoen moest incasseren. Hierdoor verstevigde Henk zijn derde plaats. Tom blijft wel aan kop in de tussenstand. David Hanna Mattr won zijn partij tegen Marco Groot waardoor hij de vierde plaats veroverde op Adri Haakman die op zijn beurt gelijk speelde tegen Arie Karreman.

Werner de Groot speelde een goede partij tegen Sido Quarré die hij winnend met mat afsloot. Daniel Verberne hield lang stand tegen Alex Brouwer maar moest op een gegeven moment zijn meerdere erkennen in Alex. André Mantel won zijn partij tegen Peter Stam.