De 13e ronde van de interne competitie betekent weer het begin van een nieuwe periode in de competitie. Dit houdt in dat je de tegenstanders waar je al tegen gespeeld hebt in de 1e periode nu weer opnieuw tegen kan komen.

In deze eerste wedstrijd van de tweede periode waren de spelers aan elkaar gewaagd en dit resulteerde in 5 remises. De andere 7 partijen werd afgesloten met een winnaar en dus ook met een verliezer.

David Hanna Mattr revancheerde zich tegen Daniel Hoenderdos. De vorige partij tussen beiden werd gewonnen door Daniel, nu was David de sterkste. Wim Slootweg en Sido Quarré speelden remise wat eigenlijk van te voren al duidelijk was. In de voorgaande ontmoetingen kwam er nog nooit een winnaar uit de bus, zo ook niet deze ontmoeting.

Daniel Verberne wist de partij tegen Jur Visser te winnen. Leo van Balen speelde een goede partij tegen Eus Thole en sloot deze ook af met een overwinning.