De een na laatste ronde van het seizoen 2022-2023 was eigenlijk voor de klassementen de laatste ronde.

Tom Balla en Henk Keesman speelden tegen elkaar met als doel het kampioenschap KTV 2022-2023. Tom had aan een half puntje voldoende maar wist de overwinning binnen te halen en hierdoor ook het kampioenschap van 2022-2023.

In groep 2 kon Chris Keesman de winst binnenhalen door een remise te behalen. In zijn partij tegen Vasco besloten beiden ook tot remise. Hierdoor Is Chris Keesman de winnaar van groep 2.

In groep 3 was Jack Glas al winnaar, in zijn partij tegen Jeroen Graaf hield hij lang stand maar in het eindspel met weinig tijd meer op zijn klok deed hij wat onnauwkeurige zetten waardoor Jeroen met het volle punt naar huis ging.

In groep 4 was het al bekend dat Sonny Pronk de winst binnen ging halen. In deze ronde kon hij echter niet winnen van Ed Hoes. Ed Hoes wist met de witte stukken de overwinning te behalen.