Er waren deze avond maar 8 partijen in de interne competitie, mede doordat het tweede team van KTV thuis voor de bond mocht spelen tegen Caissa-Eenhoorn. Het krachtsverlies tussen beide partijen was op rating al groot en helaas kon KTV niet verrassen en wist helaas geen van de partijen te winnen. De einduitslag was 0-6.

In de interne competitie wist Marco Groot goede zaken te doen in de stand, door zijn overwinning op Wim Slootweg klom hij van plek 9 naar plek 5 in de rangschikking. Wim maakte een onverklaarbare fout in het begin van de partij waardoor hij een centrumpion verloor. Hij hield nog lang stand maar de overwinning ging uiteindelijk naar Marco. Khrysti Tsap won haar partij knap tegen Rowan Koomen, sinds ronde 11 had Khrysti geen partij meer gewonnen, wel 6 remises, deze reeks zonder overwinning kon zij dus doorbreken door de partij tegen Rowan te winnen.