Het was een rustig avondje in de Nieuwe Doelen. Err waren veel afzeggingen en het tweede team speelde uit tegen Aartswoud. KTV 2 kon de winst niet mee naar huis nemen. Door 4 gelijke spelen en twee nederlagen ging het zestal met een nederlaag weer richting Enkhuizen.

In de interne competitie speelden Chris Keesman en Henk Keesman tegen elkaar. In het onderlinge familieduel trok Henk de overwinning naar zich toe. Marco Groot opende in zijn partij tegen Cees van der Zee niet heel goed maar wist langzamerhand toch zijn positie te verbeteren, dit had tot gevolg dat aan het eind van de avond Marco met de overwinning naar huis ging. Stephen Dekker en Jur Visser deelden de punten nadat Stephen in het begin van de partij beter had gestaan. Maar door grondig verdedigingswerk van Jur werd er tot remise besloten.