Tijdens de 8e ronde waren er alleen maar winst/verliespartijen, geen enkele partij werd besloten in een remise. 9 partijen werd door wit gewonnen en bij 3 partijen wist zwart de overwinning binnen te halen. Sonny Pronk heeft een goede vorm goed te pakken en wist door een overwinning op Werner de Groot de derde plaats in het klassement te veroveren. Ook Wim Slootweg en Peter Stam wisten hun partij te winnen tegen respectievelijk Rowan Koomen en Nizar Alayoubi. Door deze overwinning steeg Wim naar de vijfde plaats en Peter naar de zesde.

Stephen Dekker speelde een goede partij tegen Marco Groot, Marco moest flink aan de bak om de overwinning binnen te halen. Uiteindelijk kon Marco het volle punt bijschrijven. Ivo Tamboer en Jur Visser speelden ook een zeer spannende en lange partij, uiteindelijk kon Jur de winst bijschrijven.