Dertien partijen werden er deze ronde gespeeld in de Nieuwe doelen. Vasco Metten mocht een aanval doen op de eerste plaats, hij speelde tegen de nummer 1 Adri Haakman. Vasco kon de partij winnend afsluiten en daardoor ook de koppositie overnemen van Adri. Eugene Koomen wist wederom te winnen en sloop hierdoor de top-10 binnen. Sonny Pronk en Eus Thole besloten tot een remise en deelden de punten.

Deze week komt de regering waarschijnlijk met versoepelingen omtrent het corona-beleid. Dit zal ons de mogelijkheid weer geven om de interne competitie weer op de vrijdag te gaan houden. Dit is nog wel afhankelijk van de definitieve besluitvorming. Maar hoogstwaarschijnlijk zal de interne competitie weer naar de vrijdagavond gaan. Houd hier alvast rekening mee, we zullen het een en ander nog communiceren als de besluitvorming definitief is.