Ondanks dat het zeer regenachtig was deze avond waren veel schakers naar de Nieuwe Doelen gekomen om hun partij te spelen. Het was een avond waar er flink nagedacht moest worden. Veel partijen waren om elf uur nog niet beslist.

Henk van Ginkel speelde zijn eerste partij van het seizoen tegen Imad Ahmad. Imad offerde in het middenspel een toren waardoor de verdediging van Henk compleet weggevaagd was. Imad kon hierna de partij naar zich toe trekken. Herman van Stralen speelde een zeer goede partij tegen Marco Groot, Marco kon niets meer bedenken om de goed opgebouwde stelling van Herman aan te vallen en men besloot dan ook om de vrede te tekenen en de partij af te sluiten met een remise.

Jur Visser won van Eus Thole nadat Eus in de opening een stuk kwijt was geraakt. Ondanks dit hield Eus het nog lang vol en had hij nog flink wat druk op de stelling van Jur. Uiteindelijk trok Jur aan het langste eind en ging hij met de overwinning naar huis.